Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Dla kogo będzie zabieg mezoterapii igłowej?

10 listopada 2022 zabieg mezoterapii igłowej

Obecnie można liczyć na ogromny wybór zabiegów medycyny estetycznej. Stoją one na straży młodzieńczego wyglądu. Bez używania skalpela możliwe staje się uzyskania efektu odmłodzenia. Nie trzeba martwić się wysokimi kosztami. Zabieg mezoterapii igłowej stał się obecnie bardzo powszechny, można też liczyć na coraz przystępniejsze ceny. Jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. W przypadku mezoterapii igłowej można mówić o szerokim zastosowaniu. Jeśli ktoś chce się upiększyć, to warto się zainteresować tym tematem. Mezoterapia jest zdecydowanie bardziej skuteczna niż nawet najdroższe kosmetyki renomowanych marek.

Czym jest zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną poprawić wygląd i kondycję skóry. Będzie to idealna opcja przy cerze przesuszonej, wyglądającej na zmęczoną, poszarzałej, z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Mezoterapia pomoże również pokonać znienawidzą skórkę pomarańczową, zniknie też problem z nadmiernie wypadającymi włosami. W skórę wstrzykuje się rozmaite koktajle witaminowe, zawierające różne czynniki aktywne. Popularne jest wprowadzanie do głębokich warstw skóry kwasu hialuronowego, gliceryny, rozmaitych pierwiastków i ekstraktów. Cera stanie się wyraźnie wygładzona, dobrze odżywione i dotleniona, promienna, ujędrniona. Zmarszczki zostaną spłycone bez konieczności codziennego nakładania drogich kosmetyków. Skuteczność zabiegu jest widoczna zaraz po jego zakończeniu, efekty utrzymują się przez długi czas.

Co warto wiedzieć o zabiegu mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa polega na wykonywaniu nakłuć na skórze, które nie przyczyniają się do wystąpienia dokuczliwych dolegliwości bólowych. Oczywiście nakłada się na kilkadziesiąt minut przed planowanym zabiegiem znieczulenie miejscowe, aby można było mówić o komforcie dla klienta. Po mezoterapii igłowej trzeba pamiętać o unikaniu opalania obszarów poddanych iniekcjom. Istotne będzie także stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, aby chronić przed promieniami słońca. Znaczenie ma także delikatne obchodzenie się z wrażliwą skórą. Pamiętać należy również o jej dobrym nawilżaniu, unikać powinno się peelingów, szczególnie mechanicznych. Warto sięgać po preparaty kojące i ochronne do czasu powrócenia do swojej rutynowej pielęgnacji. Mezoterapia igłowa jest przeprowadzana w paru seriach zabiegów. Zwykle do uzyskania pożądanych efektów wystarczy kilka wizyt u kosmetyczki. Istotne staje się zachowywanie odpowiednich odstępów czasowych między kolejnymi zabiegami. Nie powinno się powtarzać ich częściej niż co 2 tygodnie.

Redakcja zdrowezatoki.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o zdrowie, odżywianie i piękno spotykają się w harmonijnym związku, tworząc inspirującą przestrzeń dla wszystkich poszukujących drogi do lepszego samopoczucia i wyglądu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

zabieg mezoterapii igłowej
szkolenie z komórek macierzystych
Leczenie trądziku

Jesteś zainteresowany reklamą?

Leczenie trądziku